E-mail: aubrecht@siluett-plast.cz  •  Telefon: +420 607 545 223


Sklolaminátové nádrže Siluett plast – Tradiční český výrobce sklolaminátuSiluett plast. Poctivý český výrobce objemných, odolných a pevných nádob ze skelných laminátů. Již téměř 50 let.

Zobrazit více

Kvalitní sklolaminátové nádrže, odtahové komíny i potrubí musí sloužit po dlouhé generace. Stejně jako ty z naší výroby.
Siluett plast

Zobrazit více

Od roku 1968 jsme vyrobili více než
13 500 kusů sklolaminátových nádob o objemu cca 597 500 000 litrů a 1 550 filtrů.

Zobrazit více


Sklolaminátové nádrže

Odolné úložiště či zásobníky pro beztlaké skladování kapalných, vč. agresivních chemických látek, potravinářských produktů i sypkých hmot v horizontální či vertikální poloze. Včetně garance hygienické nezávadnosti.

Odtahové komíny

Zajistí spolehlivý odvod spalin nebo škodlivých zplodin. Zaručená chemická odolnost, nízká hmotnost a dlouhá životnost. Montáž odtahových komínů je jednoduchá a provoz bezúdržbový.

Pískové tlakové filtry

Tlakové nádoby takřka s neomezenou životností slouží k opakovanému čištění vody v bazénech, aquaparcích, lázních i koupalištích. S pískovými filtry dosáhnete vždy dokonalé regenerace veškerých vodních zdrojů.

Sklolaminátové potrubí, ostatní

Trubní materiál vyrábíme technologií přesného navíjení skelného laminátu, díky které získává potrubí specifické vlastnosti. Sklolaminátové potrubí slouží k rozvodům v chemické výrobě, také jako přívod vody k malým vodním elektrárnám.


Siluett plast v číslech

47 let od založení společnosti

13500 vyrobených sklolaminát. nádob

597500000 objem sklolaminát. nádob

1550 vyrobených tlakových filtrů