E-mail: aubrecht@siluett-plast.cz  •  Telefon: +420 607 545 223


Sklolaminátové nádrže Siluett plast – Tradiční český výrobce sklolaminátuKdo jsme

Jsme česká společnost a tradiční výrobce kvalitních sklolaminátových nádob pro zemědělský, potravinářský a chemický průmysl. Nádoby však najdou uplatnění i v řadě jiných odvětví. Veškeré objemové nádoby vyrábíme ověřenou technologií – navíjené skelné výztuže a kontaktního kladení. Ta byla původně vyvinuta v 50. letech pro kosmický průmysl. Metodou přesného navíjení vytváříme produkty od samého zrodu naší společnosti. Přesně – od roku 1968.

Během naší existence jsme se pětkrát přejmenovali. Stále jsme to však my, kdo pro vás již 47 let vyrábí kvalitní sklolaminátové nádoby.

Siluett plast v číslech

Od roku 1968 jsme vyrobili více než 13 500 kusů sklolaminátových nádob o objemu 597 500 000 litrů a 1 550 filtrů.

Na konci světa nás nehledejte

Provozovnu máme nedaleko Plzně – v Dýšině, v areálu IPPE (Industriální park Plzeň-Ejpovice), dříve areál Škoda Ejpovice. A je to jen 5 km od sjezdu z dálnice D5.

Vývoz, kam si račte

Sklolaminátové výrobky dodáváme od Švédska po Řecko a od Francie po Kazachstán. Vývoz produktů však nabízíme kamkoli – tedy i do zemí za hranice Evropy.

Slovo reklamace neznáme

Námi vyrobené sklolaminátové nádoby se vyznačují vysokou pevností, chemickou odolností a dlouhou až neomezenou životností. I proto si můžeme dovolit prodávat nádoby s prodlouženou zárukou. A nebát se reklamace.