E-mail: aubrecht@siluett-plast.cz  •  Telefon: +420 607 545 223


Sklolaminátové nádrže Siluett plast – Tradiční český výrobce sklolaminátuSlužby Siluett plast

Sepsáním objednávky a výrobou nádoby naše práce nekončí. Výrobě předchází konzultace a určení vhodnosti použití, následují chemické a tlakové zkoušky a pečlivé finální kontroly. Na 100% kvalitě si zakládáme. I proto musí každý vyrobený kus projít tímto kolotočem. Teprve pak vám můžeme výrobek s jistotou předat k užívání. Včetně prodloužené záruky.

Doporučíme to, co je správné

Dokážeme vám pomoci s určením vhodnosti použití sklolaminátových produktů. A to pro jakékoli potravinové produkty, kapaliny, hmoty i jiné látky.

Nádoby vyrobíme metodou přesného navíjení

Ukládání navíjeného pásu dává záruku rovnoměrnému pnutí ve stěně výrobku s dokonalou reprodukovatelností a následnou vysokou pevností.

Vše důkladně otestujeme

Všechny druhy nádob prochází laboratorními zkouškami materiálů. Stejně tak zkouškami chemické a tlakové odolnosti.

Postaráme se o montáž i servis

U všech výrobků ze skelného laminátu provádíme povrchovou úpravu, výrobu forem a mísení speciálních směsí pro výrobu PESL. Taktéž zajistíme ukládání i instalaci kotvení.

Poradíme i proškolíme

Nabízíme poradenskou činnost v oblasti výroby, úprav a použití sklolaminátových výrobků. Připravíme konstrukce nádoby s výpočty a jejich obrábění. Domluvíme se na vhodném použití.

Dovezeme až k vám

Veškeré produkty dovezeme tam, kam potřebujete. A složíme na místo, které si sami určíte.

Umíme i něco navíc

I my nabízíme něco navíc – iniciační systémy pojiv, vytvrzení skelného laminátu pro speciální účely a spojování podsestav s použitím speciálních armatur.